INTELIGENTNÁ DOMÁCNOSŤ OD LOXONE

Objavte flexibilný, komplexný systém pre váš domov

Ucelený systém inteligentnej domácnosti

Osvetlenie, tienenie, vnútorná klíma, energie, prístup, multimédiá, zabezpečenie a ďalšie… K domácnosti pristupujeme komplexne a so širokým portfóliom vlastných vyvinutých produktov. Inteligentný dom zakladáme na dokonalom zladení všetkých produktov a funkcií. Len tak naplno rozviniete a využijete potenciál modernej domácej automatizácie.

Viac času pre život

Inteligentná domácnosť Loxone je viac ako technológia. Je to životný štýl založený na komforte, bezpečnosti a efektívnych energiách. Systém Loxone vám umožní navrhnúť vlastný inteligentný domov tak, aby vyhovoval vašim potrebám, spôsobu života a ďalej s vami rástol. Taká domácnosť toho sama veľa zastane – a vy máte viac času na skutočne dôležité veci.

All-in-one riešenie

Loxone pokrýva všetky aspekty inteligentnej domácnosti – od A (ako automatické osvetlenie) po Z (ako zabezpečenie). Robí z vášho domova miesto, ktoré rozumie vašim potrebám a reaguje na ne. Nechajte sa nadchnúť jedinečným zážitkom z bývania v inteligentnom byte alebo dome.

Všestranná bezpečnosť

Podľa štatistík je na Slovensku každý deň vykradnutých zhruba 10 nehnuteľností, v roku 2022 v krajine stúpol počet požiarov z 3 823 na 6 889. Mohli by sme pokračovať napríklad škodami spôsobenými vykúrením.

Budova s Loxone spozná, keď sa votrelec snaží dostať dovnútra, a detekuje nebezpečenstvo ako dym alebo únik vody. A dokonca aj pád seniora. Domácnosť je vždy v pohotovosti, aby chránila seba, vás aj vašich blízkych.

Až 51% úspora na vykurovanie alebo klimatizáciu

Keď nie ste doma, kúrenie či chladenie sa samo utlmí. Takto funguje inteligentný dom Loxone, aby šetril. A než sa vrátite domov, miestnosti budú mať opäť ideálnu, prednastavenú teplotu. Užívate si tak dokonalé kombinácie príjemnej vnútornej klímy a nižších nákladov.

* Zistite viac o možnostiach úspor v budovách vrátane domácností.

Jednoduché ovládanie domu tlačidlom alebo v aplikácii

Loxone sa stará o mnoho vecí sám, napriek tomu vám necháva možnosť kedykoľvek ručne zasiahnuť. Jediné inovatívne dotykové tlačidlo umožní ovládať najdôležitejšie funkcie miestnosti. Okrem toho môžete využiť krásnu aplikáciu, s ktorou máte vašu inteligentnú domácnosť neustále vo vrecku – kdekoľvek, aj mimo domova.

Jednoduchosť a pohodlie nie sú u Loxone voľbou, ale štandardom.

Inteligentný dom nepotrebuje cloud

Aplikácie inteligentného domu často zhromažďujú osobné údaje o vašom fungovaní – a v najhorších prípadoch sa dostanú do rúk tretích strán. V Loxone od začiatku ctíme vaše súkromie a nezbierame ani neanalyzujeme údaje našich užívateľov. To, kedy napríklad zapínate svetlá, viete len vy a váš Miniserver – dáta sa ukladajú lokálne a neputujú na vzdialené cloudy.

Silní partneri pre spoluprácu

Aby sme boli schopní ponúknuť riešenie inteligentnej automatizácie skutočne pre každú aplikáciu a budovu, spoliehame sa na spoluprácu so silnými partnermi v oblastiach, v ktorých sami nie sme výrobcovia. Od Miele cez Bosch a Siemens až po Apple – mnoho známych značiek je možné hladko integrovať do vašej inteligentnej domácnosti Loxone.

SLUŽBY

Navrhneme riešenie na mieru s využitím najnovších technológií, veríme, že si z pomedzi nami poskytovaných služieb vyberiete a budete patriť medzi ďalších našich spokojných zákazníkov.

Kamerové systémy

DAHUA, HIKVISION

Zabezpečovacie systémy

JABLOTRON, PARADOX

Prístupové systémy

DAHUA, ENTRY, HIKVISION, JABLOTRON

Dochádzkové systémy

ENTRY

Videovrátnici

DAHUA, HIKVISION

Multi room audio

LOXONE, SONOS

Elektroinštalácie

ABB, LEGRAND, NOARK, SCHNEIDER

Optické, metalické a wifi siete

MIKROTIK, TP-LINK, UBIQUITI

Elektrické žalúzie

LAMELLAND

Ovládanie kúrenia a klimatizácie

JABLOTRON, LOXONE

Nabíjacie stanice pre elektromobily

AC 7 kW, AC 22 kW

PARTNERI

POKIAĽ IDE O KVALITU, SPOLUPRACUJEME S NAJLEPŠÍMI…

KONTAKTUJTE NÁS

V prípade potreby nám zanechajte Vaše kontaktné údaje, ozveme sa Vám.

[contact-form-7 id="131" title="Contact Page Form"]

TELEFÓN

+421 911 50 55 65

E-MAIL

info@topasys.sk

SHOWROOM

TOPASYS s. r. o.
Sládkovičova 2545
017 01 Považská Bystrica

TELEFÓN

+421 911 50 55 65

E-MAIL

info@topasys.sk

SHOWROOM

TOPASYS s. r. o.
Sládkovičova 2545
017 01 Považská Bystrica